GALERIE

Nejraději vyrábím podle toho, co mi budoucí nevěsta dá k dobru - barva a styl šatů, zda chce závoj nebo ne, jaký účes plánuje a co by se jí líbilo.

Občas nevěsty hledají něco nejen pro sebe, ale také i pro své družičky či svědkyni. I to je možné zařídit. Můžete si vybrat svatební ozdobu plus šperky pro sebe a v menší velikosti jsem schopna to udělat i pro vaše družičky, abyste byly do puntíku sladěné, ale VY jste byla stále ta HLAVNÍ A NEJVIDITELNĚJŠÍ :).

- Pokud máte však vlastní představu, rozhodně se nebojte mi ji nastínit!

Formulář najdete pod galerií :)

- cena se odvíjí od materiálu a velikosti ozdoby - předběžnou cenu se snažím vždy dát vědět dopředu než se závazně domluvímeOBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

- Všechny ozdoby do vlasů vyrábím sama a ručně, žádná není vyrobena strojem, což znamená, že na jejich výrobu potřebuji opravdu čas. Momentálně je doba dodání zhruba od 3-4 týdnů. Pokud však potřebujete něco narychlo (což se může stát) budu se snažit Vám vyhovět, počítejte poté s příplatkem k ceně 250 Kč.

- Prosím Vás také o jasné promyšlení a formulaci konkrétních částí šperku, abychom se vyhnuli následným úpravám. Většinou se snažím s klientem průběžně komunikovat a případně dopředu posílat kombinace, které si zvolil ještě než samotnou práci začnu. Případné korekce budou také zpoplatněny částkou 250 Kč a samotná korekce může trvat další 2 týdny.

MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ! :)