Jak jsem se dostala k výrobě šperků

07.11.2020
Fotografie Kateřina Budinská Photography, 2020
Fotografie Kateřina Budinská Photography, 2020

Ještě na střední škole jsem si udělala pár náušnic sama pro sebe a své nejbližší kamarádky - jen tak pro naši radost! Pár jsem jich udělala někomu jako dárek, ale jinak jsem měla plno dalších zájmů, tak šly korálky stranou..

Během studia vysoké školy a práce v divadle mě oslovila jedna známá, že by chtěla, jako její svědkyně, pro nevěstu svatební čelenku, ve které by se mohla vdávat na Bali. 

! A TO BYLA VÝZVA ! 

Zvládla jsem to během tří dnů, dala svůj výsledek na Facebook a Instagram a poptávky se pomalu rozjížděly. Hlavně tedy na svatební doplňky.

Od té doby jsem se pomalu přes korálkování a různé další techniky propracovávala až k té, která mě oslovila úplně nejvíce. Technika SOUTACHE a drátkování (hlavně pro ozdoby do vlasů).

Mezitím jsem šla na mateřskou, kde jsem měla jednoduše více času vyrábět, a myšlenka výroby šperků ve velkém byla na světě!

Trochu i proto, že jsem si najednou uvědomila, že chci trávit čas i více doma s dětmi, být svou vlastní paní a dělat to, co mě naplňuje a díky vaší radosti z mé vykonané práce mě to motivuje ke krásnějším kouskům.

Mou vizí je propojit mou a vaši fantazii a vytvořit tak dílo, které bude přesně odpovídat tomu, co preferujete a přitom bude naprosto jedinečné

protože každý jeden můj výrobek je ORIGINÁL.

- Dělej, co tě baví a inspiruj tím svět kolem tebe! -

český sochař, David Černý